Jesteś tutaj: Home / Produkty

Ericom

Gotowe do pracy z Chromebook'iem i iPad’em — Szybki, oparty na przeglądarce internetowej dostęp do Aplikacji i Pulpitów Windows

 

 

 

Przetestuj wirtualną wersję demo

 

http://an.ericom.com/Welcome.html

 

 

 

 

Ericom Software – Dostęp aplikacji i zasobów 
dla przedsiębiorstw

 

 

Ericom Software jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie dostępu do aplikacji i wirtualizacji. Od 1993 roku, Ericom pomaga użytkownikom w uzyskaniu dostępu do krytycznych zasobów korporacji, poprzez aplikacje pracujące w szerokim zakresie serwerów terminalowych Microsoft® Windows®, wirtualnych desktopów (VDI), Blade PC, hostów oraz innych systemach. Z ponad 8 milionów instalacji w 45 krajach, Ericom posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i na Bliskim Wschodzie, a także światową sieć dystrybutorów, partnerów strategicznych i partnerów OEM.

 

AccessNow (HTML5)

Ericom AccessNow zapewnia dostęp do aplikacji systemu Windows i komputerów stacjonarnych (wirtualnych i fizycznych) z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia przez standardową (HTML5) przeglądarkę. AccessNow wykorzystuje technologię Ericom Blaze™ do przyspieszenia komunikacji i kompresji danych, dla najwygodniejszego użytkowania w sieci WAN / LAN oraz wolnych poŀączeń o niskiej przepustowości. To rozwiązanie może być następnie wzbogacone o scentralizowane zarządzanie za pomocą PowerTerm® WebConnect, alternatywą dla Citrix.

Pobierz demo http://www.ericom.com/demo_AccessNow.asp

 

 

PowerTerm WebConnect (Alternatywa dla Citrix)

PowerTerm WebConnect zapewnia bezpieczny, centralnie-zarządzany dostęp do desktopów i aplikacji hostowanych przez Microsoft Remote Desktop Services (Terminal Servers) oraz platformy wirtualizacji desktopów (VDI). Dostęp do tych zasobów można uzyskać z komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem Windows, Mac OS X, Linux lub Chrome OS, wielu smartfonów i tabletów oraz z dowolnego urządzenia ze standardową (HTML5) przeglądarką.

Pobierz demo: http://www.ericom.com/pdl.asp?pProduct=5&sp=2

 

Ericom Blaze (Przyspieszenie RDP)

Oprogramowanie Ericom Blaze RDP do kompresji i przyspieszenia oprogramowania zapewnia doskonale i bezpieczne, prawie jak lokalne połączenie do PC w całej sieci WAN / LAN, przy jednoczesnym znacząco zredukowanym zużyciu przepustowości i optymalizacji ruchu w sieci RDP.

Pobierz demo: http://www.ericom.com/pdl.asp?pProduct=26

 

Rozwiązania emulacji

Ericom oferuje zaawansowane rozwiązania emulacji terminali dla systemu Windows, Mac OS X i Linux do wielu hostów, w tym IBM Mainframe i AS / 400, Unix oraz Open VMS. Oferujemy ponad 35 rodzajów emulacji terminali, w tym IBM 3270, IBM 5250 i VT100. Rozszerzona ochrona jest zapewniona przez SSO, SSL / SSH i Kerberos.

Pobierz demo: http://www.ericom.com/clientbased_terminal_emulation.asp

 

Nie jest wymagana żadna instalacja oprogramowania lub wtyczek na urządzeniu końcowym użytkownika!
Zapewnij użytkownikom natychmiastowy dostęp do aplikacji i pulpitów Windows — 
z każdego urządzenia podłączonego do Internetu obsługującego przeglądarkę internetową 
z HTML5 (tj. Chrome, IE, Safari, Firefox).

 

 

 

Wirtualizacja Parallels

 

 

Jednolite dostarczanie wirtualnych pulpitów oraz publikacja aplikacji

 • Publikuje wirtualne desktopy i aplikacje do dowolnego urządzenia mobilnego i komputerów zdalnych.
 • Wirtualne desktopy i aplikacje dostępne poprzez chmurę za pomocą Parallels Cloud Portalu.
 • Wspiera wszystkie najpopularniejsze platformy wirtualizacyjne -Windows, Linux, and Mac to iOS, Android, and Windows Phone,thin client, Chromebook, Raspberry Pi,  i wiecej.
 • Wbudowane funkcje zdalnego drukowania i skanowania.
 • Wspiera cienkich klientów (HP, Wyse, 10ZiG)
 • Wysoka wydajność, efektywny zasobowy load balancing oraz funkcjonalne zarządzanie.

Poniżej prezentacja funkcjonalności

Parallels Remote Application Server -Stały i bezpieczny dostęp do wirtualnych desktopów, aplikacji oraz plików

 Wersja testowa do pobrania

Remote Application Server

 

Idealne rozwiązanie dla mobilnego użytkownika

Zapewnij swoim użytkownikom dostęp do aplikacji dla urządzeń z Androidem oraz iOS. Dzięki unikalnej technologii Parallels ApplificationTM, użytkownicy mogą pracować dotykowo na swoich urządzeniach przenośnych „swipe, drag, tap to click or zoom” aby pracować z dowolną zdalną aplikacją systemu Windows na smartfonach i  tabletach.

 

 W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

 

Star-Net Jacek Starzycki

Jacek Starzycki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48601250864

 

RDH

Wprowadzenie

Remote Desktop Host (RDH) jest lekkim jednoużytkownikowym rozwiązaniem zdalnego dostępu do stacji poprzez protokół RDP. Oparty na standardowym Remote Desktop Protocol (RDP) jest zgodny ze wszystkimi wersjami Windows 7 i 8.

Jak wiadomo Microsoft usunął możliwość zdalnego dostępu do stacji z wersji systemów Windows 7 Home/Starter oraz Windows 8 (Basic). By w tych systemach odzyskać możliwość zdalnych połączeń można użyć rozwiazań alternatywnych – np firmy Thinstuff: jednoużytkownikowego dostępu RDP Host, lub wieloużytkownikowej wersji . Thinstuff XP/VS Server

Ze względu n zgodność z protokołę RDP , jako klienta można używać klientów RDP wbudowanych w systemy operacyjne większości urządzeń.

Użytkowanie

RDH jest częścią pakietu Thinstuff Remote Desktop dla domowych użytkowników. Zawiera 2 komponenty:

 • Thinstuff Remote Desktop Host(RDH) rozszerzająca możliwości zdalnego użytkowania systemów Windows 7 oraz 8.
 • Thinstuff Remote Desktop Connection(RDC) klient protokołu RDP obecnie dostępny w wersji na systemy iOS i Android. Klienci MacOS X i Windows już wkrótce.

Funkcjonalność

 • TSX Connect: prosty I bezpieczny dostęp do RDP z każdego miejsca, nawet poprzez Zapory ogniowe i translacje NAT oraz przez Google Cloud. Dostęp możliwy przy użyciu konta google.com
 • Pelny dostęp RDP 7.1 i 8.0 wspierający Network Level Authentication (NLA)
 • Przywrócony dostęp RDP do Windows 7 Home/Starter oraz Windows 8 (Basic)
 • Media Player Redirection & Audio Capture
 • RemoteFX

Licencjonowanie

Thinstuff RDH jest licencjonowany na dwa sposoby:

Jeden host – wielu klientów (licencja serwerowa RDH)
Ta licencja do nabycia poprzez sklep

Licencja klienta:
Jeden klient – wiele hostów (sklepy In-App) Licencja do nabycia w wersji na android w Google Play oraz w wersji na iOS w Apple Store.

Jedna licencja kliencka Thinstuff RDC pozwala klientowi na połączenie z dowolnym Hostem RDHt.

Regulamin sklepu

 Regulamin sprzedaży sklepu Star-Net Jacek Starzycki Czytaj więcej...

O firmie

 Doradztwo informatyczne, zarządzanie projektami informatycznymi, audyty sieci komputerowych, optymalizacja istniejących rozwiązań. Czytaj więcej ...

Skontaktuj się

 • Łukowska 46/61, Warszawa 04-133
 • +48 601 250 864

Kto jest online

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

VM - Shopping cart

 x 

Twój koszyk jest pusty